Przedstawiamy najczęściej popełniane przez Was błędy zarowno na egzminie na prawo jazdy jak i podczas samego kursu na prawo jazdy w Zamościu.

 

Jeśli masz problem z jakimś innym skrzyżowaniem lub sytuacją drogową - napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zajrzyj na naukajazdy-zamosc.pl

Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
piątek, 05 listopada 2010 08:30

Skrzyżowania w Zamościu - będzie sporo zmian

Niedawno pisaliśmy o zmianie organizacji ruchu na ulicy św. Piątka w Zamościu a już informujemy o... kolejnych dużych zmianach. 

 

Planowana jest bowiem przebudowane zostanie skrzyżowanie ulic Legionów, Jana Pawła i Hrubieszowskiej w Zamościu. Obecnie skrzyżowanie to nie należy do najbezpieczniejszych, mimo doskonałej na nim widoczności (wielu kierowcom wydaje się, że są na rondzie). Pojawi się też nowa nawierzchnia na ul Hrubieszowskiej (droga wylotowa w kierunku Hrubieszowa).

 

Panów w pomarańczowych kamizelkach mogliśmy spotkać lub wkrótce spotkamy na ulicach Rydla, Reymonta, Słowackiego, Majdan, Ogrodowej, Wałowej, Narcyzowej, Poziomkowej, Powiatowej.

 

Więcej info na naszej stronie www.wladcydrog.eu

 

Przy okazji - bardzo chętne odwiedzamy nowe skrzyżowania. Szczególnie ważne jest dla Was poznanie tych skrzyżowań których jeszcze nie było w okresie kiedy kończyliście kurs na prawo jazdy (np na wakacjach). Na egzaminie może czekać was niespodzianka, czasem bowiem przebudowa danego skrzyżowania zupełnie odwraca dotychczasową organizację ruchu.

 

O wszystkich zmianach, remontach, reorganizacjach ruchu możecie poczytać na naszej stronie w dziale Aktualności oraz:

 

 

Testy na komórkę

Google_Play_logo

Zamów nowości

Nowości w nauce jazdy w Zamościu
W każdej chwili możesz SAM zrezygnować z newslettera.