Jeremy Clarkson o...  

Fordzie Escorcie

"Niektórzy krytykowali go za podobieństwo do Aston Martina. Idioci, to tak jakby krytykować faceta za podobieństwo do Brada Pitta"

Testy na prawo jazdy będzie można zaskarżyć
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Aktualności - Aktualności
piątek, 30 sierpnia 2013 09:43

nowe testy na prawo jazdy word zamosc

Obie firmy odpowiedzialne za przygotowanie testów na prawo jazdy (pwpw / its) zapewniają, że w ich bazach absurdalnych pytań nie ma. Problem w tym, że nie sposób tego sprawdzić, bo bazy pytań są tajne. Kursanci nie mogą się na nie poskarżyć do ministra transportu, bo ten od stycznia zrezygnował z nadzoru nad pytaniami.

Egzamin na prawo jazdy musi się odbywać w całej Polsce według takich samych reguł i pod nadzorem ministra – informuje "Rzeczpospolita".

 

Projekt zmian w ustawie o kierujących pojazdami ma zmienić ten stan rzeczy i jest już gotowy.

Obecnie właścicielami praw majątkowych do części teoretycznej państwowego egzaminu stały się firmy a minister do jakości pytań dziś nic nie ma. Nie wiadomo nawet, kto jest ich autorem.

Odkąd wprowadzono zmiany w przeprowadzaniu egzaminów na prawo jazdy (19 stycznia 2013 r.) średnio zaledwie 20 do 30 proc. zdających przechodzi pomyślnie przez test na prawo jazdy. W pierwszych dniach w niektórych ośrodkach było to nawet niecałe 8 proc. Nowy egzamin zaskoczył kandydatów i szkoły nauki jazdy, które nie potrafią do niego skutecznie przygotować.

Testy na prawo jazdy on-line.

 

Testy na komórkę

Google_Play_logo

Zamów nowości

Nowości w nauce jazdy w Zamościu
W każdej chwili możesz SAM zrezygnować z newslettera.