Przedstawiamy najczęściej popełniane przez Was błędy zarowno na egzminie na prawo jazdy jak i podczas samego kursu na prawo jazdy w Zamościu.

 

Jeśli masz problem z jakimś innym skrzyżowaniem lub sytuacją drogową - napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zajrzyj na naukajazdy-zamosc.pl

Egzamin na prawo jazdy najlepiej zdawać teraz. Dlaczego?
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Aktualności - Aktualności
piątek, 07 marca 2014 14:43

Wkrótce do bazy pytań w teście na prawo jazdy zostaną dodane nowe pytania. Do końca roku baza pytań na kat. B prawa jazdy powiększy się do 3 tyś.

 

 

Do końca 2016 roku wszystkie WORD-y korzystać będą z jednolitego oprogramowania do testów, opracowanego przez PWPW. Na egzaminach pojawiają się obecnie wyłącznie pytania dostarczone właśnie przez tę spółkę. Obecnie trwają prace nad ujednoliceniem bazy pytań. Po uzgodnieniu struktury pytań z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju do bazy będą systematycznie dodawane pytania ITS w liczbie 1120. Do końca roku baza pytań będzie liczyć ok. 3 tysięcy.

 

Nie wiadomo, jakiego rodzaju pytania znajdą się w ramach tej dodatkowej puli.

Nie wiadomo też jak przebiegać będzie weryfikacja pytań przez specjalny zespół ekspertów, który ma powołać Ministerstwo Infrastruktury. Czytaj: Testami na prawo jazdy zajmie się specjalna komisja. Powstanie też fundusz.

 

Testy na komórkę

Google_Play_logo

Zamów nowości

Nowości w nauce jazdy w Zamościu
W każdej chwili możesz SAM zrezygnować z newslettera.