Przedstawiamy najczęściej popełniane przez Was błędy zarowno na egzminie na prawo jazdy jak i podczas samego kursu na prawo jazdy w Zamościu.

 

Jeśli masz problem z jakimś innym skrzyżowaniem lub sytuacją drogową - napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zajrzyj na naukajazdy-zamosc.pl

Egzamin teoretyczny w WORD przed kursem nauki jazdy
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Aktualności - Aktualności
środa, 14 stycznia 2015 20:55

Przepisy, które zaczęły obowiązywać od 2015 roku dają możliwość wcześniejszego zdania egzaminu teoretcznego, jeszcze przed ukończeniem kursu nauki jazdy. Co należy zrobić aby zdać egzamin teoretyczny na nowych zasadach?

Zobacz jak wygląda nowy arkusz przebiegu egzaminu praktycznego (ekojazda).

 

Wystarczy założyć profil kandydata na kierowcę oraz opłacić egzamin na prawo jazdy - całość, czyli egzamin teoretyczny i praktyczny. Po pozytywnym zaliczeniu części teoretycznej egzaminu możesz udać się do wybranej przez siebie nauki jazdy i tam odbyć szkolenie praktyczne. Po kursie nauki jazdy pozostanie więc do zdania tylko egzamin praktyczny (egzamin teoretyczny ważny jest już bezterminowo).

Warto?

Nasuwa się pytanie czy warto rezygnować z części teoretycznej kursu na prawo jazdy. 

Zdecydowanie nie warto. Nowy system wręcz preferuje nauczenie się testów. Taki sposób nauki sprawi, że Twój poziom wiedzy będzie mniej niż minimalny.  Podczas jazd zaś nie da się zrealizować części teoretycznej kursu. Na to po prostu nie ma czasu.

 

Wiele szkół nauki jazdy wykłady będzie prowadzić bez zmian.

 

Testy na prawo jazdy. Największa baza pytań. Licencja PWPW

E-kurs - elektroniczny podręcznik do kursu nauki jazdy

 

 

Testy na komórkę

Google_Play_logo

Zamów nowości

Nowości w nauce jazdy w Zamościu
W każdej chwili możesz SAM zrezygnować z newslettera.