Jeremy Clarkson o...  

Porsche Cayenne

"Ma silnik tak toporny, że nawet Moulinex nie odważyłby się go użyć"

Nawigacja dla kursanta? Nauka jazdy to nie kurs na prawko
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Aktualności
niedziela, 19 kwietnia 2015 13:21

Akademia Auto Świat w Zamościu rozpoczęła dostarczanie nawigacji dla swoich kursantów. To jedyna nauka jazdy w Zamościu oferująca każdemu kursantowi szereg cennych upominków.

Zgodnie z ofertą przedstawioną na stronie kursanci Akademii w Zamościu otrzymali właśnie nawigację NaviExpert o wartości 99 zł.

To nie wszystko co można uzyskać w cenie kursu. Dla absolwentów nauki jazdy czekają jeszcze apteczki pierwszej pomocy, a w wybranych pakietach szkolenia z doskonalenia techniki jazdy.

 

 

W nawigacje  wyposażone są również pojazdy szkoleniowe Akademii. Instruktorzy prowadzą jazdy szkoleniowe z włączonym urządzeniem.

  • NaviExpert skutecznie pozwoli ominąć korki  aby efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na naukę.
  • Doświadczeni instruktorzy Akademii Auto Świat nie tylko nauczą  Cię bezpiecznie jeździć ale wprowadzą  do nauki nowoczesne elementy technologii, bez której ciężko wyobrazić sobie współczesne korzystanie z samochodu.
  • Efektywne korzystanie z nawigacji to nie tylko ułatwienie, to również krytyczne podejście do wskazań urządzenia. Dzięki nam będziesz miał pewność swoich umiejętności.
  • W ramach szklenia praktycznego kursanci odbywają jedą godzinę jazdy z wykorzystaniem wskazań nawigacji. Jazda na nawigacji pomaga ćwiczyć podzielność uwagi.

Przeczytaj co otrzymujesz w ramach kursu nauki jazdy w Akademia Auto Świat w Zamościu.

 

Testy na komórkę

Google_Play_logo

Zamów nowości

Nowości w nauce jazdy w Zamościu
W każdej chwili możesz SAM zrezygnować z newslettera.