Przedstawiamy najczęściej popełniane przez Was błędy zarowno na egzminie na prawo jazdy jak i podczas samego kursu na prawo jazdy w Zamościu.

 

Jeśli masz problem z jakimś innym skrzyżowaniem lub sytuacją drogową - napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zajrzyj na naukajazdy-zamosc.pl

Ministerstwo zmieniło egzamin na prawo jazdy
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Aktualności - Aktualności
piątek, 26 lutego 2016 17:09

Opublikowane wczoraj rozporządzenie w sprawie zasad przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy lekko zmodyfikowało ich przebieg. Na czym polegają zmiany w egzaminach na prawo jazdy?

 

W przypadku kategorii B prawa jazdy włączenie świateł zostało przeniesione do drugiego zadania. Oznacza to, że teraz światła włączasz dopiero dopiero po zapaleniu silnika, przed rozpoczęciem jazdy na placu.

Płynne ruszenie zostało włączone do kolejnego zadania egzaminacyjnego. Do tej pory ruszenie zawierało się w tym samym zadaniu egzaminacyjnym co przygotowanie do jazdy.

Nowe zasady egzaminowania zawiera tabela nr 7 rozporządzenia w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach.

Poprawiony: piątek, 26 lutego 2016 17:23
 

Testy na komórkę

Google_Play_logo

Zamów nowości

Nowości w nauce jazdy w Zamościu
W każdej chwili możesz SAM zrezygnować z newslettera.