Przedstawiamy najczęściej popełniane przez Was błędy zarowno na egzminie na prawo jazdy jak i podczas samego kursu na prawo jazdy w Zamościu.

 

Jeśli masz problem z jakimś innym skrzyżowaniem lub sytuacją drogową - napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zajrzyj na naukajazdy-zamosc.pl

Będzie łatwiej zdać egzamin na prawo jazdy?
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Aktualności - Aktualności
sobota, 23 kwietnia 2016 15:59

Część instruktorów nauki jazdy chce zlikwidowania jazdy pasem ruchu - zadania egzaminacyjnego wykonywanego na placu manewrowym WORD. Jak się okazuje ministerstwo nie mówi nie takiemu pomysłowi. Jest też inny pomysł na ułatwienie zdania egzaminu na prawo jazdy.

 

Często oblanie egzaminu jest skutkiem niewłączenia odpowiednich do warunków atmosferycznych świateł bądź nieprawidłowe zatrzymanie się w polach zatrzymania. Przypominamy, że w 2016 roku zmieniły się delikatnie zadania egzaminacyjne na placu WORD. Delikatna zmiana może mieć jednak decydujące znaczenie w wyniku egzaminu na prawo jazdy. Ministerstwo nie mówi „nie” …a nawet przychyla się do pomysłu liwidacji części zadań na placu manewrowym. Czy jazda pasem ruchu zostanie faktycznie wykreślona z puli zadań egzaminu na prawo jazdy?


Plac na egzaminie zaliczany tylko raz?

Druga z koncepcji mówi aby zadania egzaminacyjne na placu manewrowym WORD nie musiały być powtarzane przy kolejnym podejściu do egzaminu – podobnie jak z testami na prawo jazdy. Ich zaliczenie wystarczy tylko raz, nie ma konieczności zdawania egzaminu teoretycznego każdorazowo po oblanym egzaminie praktycznym. Jeśli zatem osoba egzaminowana nie zaliczy części praktycznej egzaminu w ruchu miejskim – a dopuszczenie do jazdy miejskiej wymaga przecież zaliczenia zadań egzaminacyjnych na placu WORD – kolejne podejście do egzaminu odbywać się jedynie w ruchu miejskim.

 

Testy na komórkę

Google_Play_logo

Zamów nowości

Nowości w nauce jazdy w Zamościu
W każdej chwili możesz SAM zrezygnować z newslettera.