Błąd w niektórych testach na prawo jazdy

Sprawdź swoje testy na prawo jazdy. Wiele dystrybuowanych testów na prawo jazdy zawiera w swojej bazie błędne odpowiedzi. Sprawą zainteresowali się kursanci, kótrzy zauważyli różne odpowiedzi na to samo pytanie. Przy okazji kolejny raz potwierdziło się, że przyszli kierowcy dostając płytki CD z testami na prawo jazdy mając do nich ograniczone zaufanie szukają bazy pytań w internecie.

Całą sytuację opisał blog testynaprawojazdy.com.

Czy w tej sytuacji wolno Ci zawrócić?

To pytanie budziło wiele wątpliwości wśród kursantów ponieważ w wielu dostępnych na rynku testach na prawo jazdy pojawia się odpowiedź inna niż u konkurencji. Serwis zdamyto.com twierdził (i twierdzi), że zawracanie w tej sytuacji jest niedopuszczalne. 

 

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości postanowiono zwrócić się do komisji weryfikacyjnej. Ta bardzo szybko wystosowała oficjalne stanowisko:

Testy na prawo jazdy: nie pierwsze wątpliwości kursantów

To nie pierwszy przypadek, kiedy prawidłowość odpowiedzi na pytanie z testów na prawo jazdy budzi wątpliwości. Zobacz jedno z pytań wchodzące w skład oficjalnej puli, co do którego kursanci mają poważne wątpliwości. Także i tym razem swoje stanowisko zajął serwis zdamyto.com. 

Czytaj więcej: https://testynaprawojazdy.com/2016/08/22/czy-w-tej-sytuacji-wolno-ci-zawrocic/

</iframe</p> <p> </p> <p> </p> <p> </p>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *