Przedstawiamy najczęściej popełniane przez Was błędy zarowno na egzminie na prawo jazdy jak i podczas samego kursu na prawo jazdy w Zamościu.

 

Jeśli masz problem z jakimś innym skrzyżowaniem lub sytuacją drogową - napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zajrzyj na naukajazdy-zamosc.pl

Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Bezpiecznie i wygodnie za kierownicą

Jednym z elementów egzaminu na prawo jazdy jest właściwe ustawienie fotela i lusterek. Nie jest to jednak puste, niepotrzebne zadanie egzaminacyjne. Od właściwego ustawienia tych elementów zależy Twoje bezpieczeństwo i dlatego ten artykuł wylądował w dziale bezpieczeństwo uruchu drogowego :)

 

Odpowiednie ustalenie pozycji za kierownicą wydaje się mało istotnym elementem prowadzenia samochodu. Jednak z bardzo wielu powodów jest to jedna z najważniejszych czynności jakie powinniśmy wykonać zanim zaczniemy podróż samochodem. Ustawiając fotel i kierownicę tak, aby było nam wygodnie i aby nasze ruchy miały szanse być szybkie i skuteczne bardzo poprawiamy zarówno nasze zdrowie jak i bezpieczeństwo. Poprzednie zdanie dotyczy nie tylko ludzi spędzających za kółkiem długie godziny w ciągu dnia lecz także osób dojeżdżających codziennie do pracy.

 

Polecam artykuł Bezpiecznie i wygodnie za kierownicą na wladcydrog.eu

 

Testy na komórkę

Google_Play_logo

Zamów nowości

Nowości w nauce jazdy w Zamościu
W każdej chwili możesz SAM zrezygnować z newslettera.