Jeremy Clarkson o...  

Alfie Romeo Brera

"Powiedzieć znajomym na przyjęciu, że jeździ się Nissanem Almerą, to jak powiedzieć, że ma się wirusa Ebola i właśnie zamierza się kichnąć"

Mobilne centrum Skoda AutoLab-przeżyj dachowanie na własnej skórze Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Szkolenie - Bezpieczeństwo ruchu drogowego
sobota, 15 września 2012 04:34

Czy kilkuletnie dziecko może ważyć 800 kilogramów?! Może, przynajmniej przez moment. Czy jesteś w stanie stać prosto po dachowaniu, i czy wiesz jak działa skrzynia biegów?

Tego wszystkiego dowiesz się z interaktywnego, mobilnego centrum Skoda AutoLab, które właśnie zawitało do Warszawy. To w zasadzie pierwszy w Polsce, Europie, a pewnie też na świecie taki projekt, w dodatku, opracowany przez Polaków.

 

 

 

skodaautolab2Całość prezentuje się dość imponująco, nieco przypomina kopuły jakie możemy oglądać w filmach o kosmicznych koloniach na obcych planetach. 
Kopuł jest siedem. W pierwszej, recepcyjnej, możemy skorzystać z szatni, aby nic nie przeszkadzało w późniejszych „zabawach”. Dzieci również znajdą coś dla siebie, bo przewidziano dla nich wiele atrakcji. W sumie, aż 55 różnych urządzeń, testów i instalacji.
W każdej z 5 stref można skorzystać z interaktywnych eksponatów, doświadczyć wielu sytuacji drogowych i dobrze się przy tym bawić!

 

Strefa:

  • Bezpieczna podróż
  • Technologie
  • Eko
  • Wypadku
  • Kino

 

skodaautolab

www.skodaautolab.pl

 

 

Testy na komórkę

Google_Play_logo

Zamów nowości

Nowości w nauce jazdy w Zamościu
W każdej chwili możesz SAM zrezygnować z newslettera.