Przedstawiamy najczęściej popełniane przez Was błędy zarowno na egzminie na prawo jazdy jak i podczas samego kursu na prawo jazdy w Zamościu.

 

Jeśli masz problem z jakimś innym skrzyżowaniem lub sytuacją drogową - napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zajrzyj na naukajazdy-zamosc.pl

Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Drogi zaufania

Program „Drogi zaufania" powstał, by chronić życie i zdrowie użytkowników dróg krajowych.

Jego celem strategicznym jest zmniejszenie do roku 2013 liczby śmiertelnych ofiar wypadków na drogach krajowych o 75 procent.

Serwis między innymi informuje o utrudnieniach występujących na drogach, prezentuje zimowe utrzymani dróg, mapę fotoradarów.


W 2007 roku program pilotażowo realizowany był na drodze krajowej nr 8, najdłuższym i najniebezpieczniejszym szlaku komunikacyjnym w Polsce.
W roku 2008 objął osiem kolejnych dróg krajowych (wszystkie o numerach od 1 do 9), a obecnie prowadzony jest na pozostałych osiemdziesięciu ośmiu trasach.
Organizatorem programu jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. 


Roboty drogowe| Mapa fotoradarów| Utrudnienia na drogach


Do celu
„Do celu” to magazyn motoryzacyjny emitowany w TVN Turbo. Jego autorzy radzą, jak przyczyniać się do bezpieczeństwa w ruchu drogowy, a także uczą lepiej rozumieć, co dzieje się z samochodami w sytuacjach ekstremalnych. Dla widzów analizują przyczyny i skutki najpoważniejszych wypadków drogowych ostatnich lat. Wraz z ekspertami wyjaśniają, jak skutecznie im zapobiegać. Materiały telewizyjne z ubiegłorocznej edycji programu możesz obejrzeć na naszej stronie. Felietony podzielono na pięć kategorii. Wybierasz je klikając w zakładki po lewej stronie

Dojechać bezpiecznie|
Jak to działa?|
Wypadek i analiza|
Musisz to mieć|
Informator drogowy

 

Więcej na www.drogizaufania.pl

 

 

 

 

Testy na komórkę

Google_Play_logo

Zamów nowości

Nowości w nauce jazdy w Zamościu
W każdej chwili możesz SAM zrezygnować z newslettera.