Kurs na prawo jazdy

naukajazdyzamoscqP1070596

Przyjazna nauka jazdy

naukajazdyzamoscqP1070596

 

Wiemy jak ważny jest dla Was kurs na prawo jazdy, wiemy jak długo w Waszej pamięci pozostają Wasze jazdy, wykłady, dlatego dokładamy wszelkich starań aby wspomnienia te były po prostu miłe.

Nie piszemy, że jesteśmy najlepsi, bo taki chwyt marketingowy stosuje kilkanaście „najlepszych” ośrodków w regionie.
Jeśli prześledzisz naszą stronę zauważysz naszym celem jest nie tylko nauczenie Was jeździć.

 

Nudna teoria?

Wykłady wcale nie muszą być nudne! Na zajęciach teoretycznych prezentujemy filmy z realnych sytuacji z jakimi możecie spotkać się na mieście podczas codziennej jazdy lub jazd szkoleniowych, a nie filmiki z zaaranżowanych sytuacji. Tego typu pytania będą w nowych testach.

 

 

Co jeszcze na wykładach?

ratownictwo_medyczne Kurs z ratownictwa medycznego. Program kursu nauki jazdy i tak przewiduje zajęcia z pierwszej pomocy. W naszej szkole kurs prowadzony jest przez doświadczonego ratownika medycznego pracującego w zespole wyjazdowym. Kurs zakończony jest wydaniem sertyfikatu.
ruch_drogowy Spotkanie z policjantem wydziału ruchu drogowego. Kto zna się lepiej na bezpieczeństwie ruchu drogowego jak nie osoba zajmująca się zawodowo tą problematyką?Pytaj póki możesz, później ten pan będzie pytał Wink.

 

Jazdy

W skład naszej floty wchodzą takie same pojazdy jakimi dysponuje WORD w Zamościu.

Jak rozpisujemy jazdy? Tak jak pasuje Tobie a nie nam. Grafik Twoich jazd zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Nie odpowiada Ci termin rozpoczęcia kursu? Skontaktuj się z nami – na pewno znajdziemy termin odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Terminy wykładów planowane są w uzgodnieniu z grupą wykładową.

Wasze jazdy są nagrywane tylko i wyłącznie za waszą wiedzą i zgodą.

Wasze jazdy są umieszczane w serwisie YouTube tylko i wyłącznie za waszą wiedzą i zgodą.

 

 

kamera

Rejestrator trasy

Prześledzasz swoją jazdę i oceniasz błędy.

Twoją jazdę możemy opublikować w YouTube – na pamiątkę – jako film niebubliczny (dostęp do niego masz tylko Ty lub osoby którym podeślesz linka. Czytaj więcej o zasadach publikacji filmów z Twojej jazdy.

mapa

Rejestrator GPS

Ile razy w domu analizowałeś swoją jazdę? Ile razy przypominałeś sobie skrzyżowania na których byłeś? Dzięki rejestratorowi GPS Twoja jazda zostanie nagrana metr po metrze, skrzyżowanie po skrzyżowaniu. Czytaj więcej – rejestrator Twojej jazdy.

 

 

Zapisz się on-line

Teraz zapisując się na kurs nauki jazdy możesz zyskać więcej. Wypełnij formularz, wybierz zniżkę i zapisz się na kurs. Oddzwonimy.

 

Dlaczego właśnie nasza nauka jazdy?

004_nauka_jazdy_zamoscNasz Ośrodek nieustannie pracuje nad ulepszeniem poziomu szkolenia kierowców. Wiemy jak ważny jest dla Was kurs na prawo jazdy, wiemy jak długo w Waszej pamięci pozostają Wasze jazdy, wykłady, dlatego dokładamy wszelkich starań aby wspomnienia te były po prostu miłe.

Jako pierwsi w Zamościu wprowadziliśmy:

strzaleczka Zapisy on-line na kursy. Sprawdź co możesz zyskać.
strzaleczka Rejestrację jazd oraz egzaminów wewnętrznych (czujesz się tak jak na egzaminie a jednocześnie oglądając nagrany materiał możesz dostrzec swoje mocne i słabe strony). Sprawdź niektóre filmy wykorzystane na naszej stronie – służą przyszłym kursantom.
strzaleczka Nagrywanie jazd na płytę DVD lub umieszczenie filmiku na YouTube – dla chętnych i do wyboru. Masz niepowtarzalną pamiątkę z kursu. Czytaj Jakie są zasady umieszczania moich jazd na YouTube?
strzaleczka Rejestrowanie jazd jako ścieżki GPS na mapie Zamościa. Odtwarzasz swoją jazdę, przypominasz sobie trudne miejsca a jednocześnie masz pamiątkę z kursu. Czytaj Przebieg twojej nauki jazdy na mapie Zamościa.

 

Złap nas w sieci

Nauka jazdy w Zamościu. Twoje jazdy na Youtube Nasz kanał na YouTube. Filmy publikowane na naszej stronie pochodzą z tego właśnie kanału.

Dodatkowo – na Twoją prośbę – możemy nagrać Twoje jazdy i umieścić na YouTube. Ty jednak decydujesz komu udostępnisz film z Twojej jazdy.

Nauka jazdy w Zamościu. Facebook Nasza strona na Facebook.com. 

Polubisz naszą szkołę? 

Blog: nauka jazdy w Zamościu Nauka jazdy w Zamościu – blog. Zawsze nowe informacje o nauce jazdy.

Komentuj, oceniaj artykuły.

Nauka jazdy w Zamościu. Mapa skrzyżowań Skrzyżowania w Zamościu na których łatwo o błąd podczas jazd i egzaminu. Trudne skrzyżowania w Zamościu. Miejsca w których łatwo o błąd na egzaminie. Zmieniona organizacja ruchu. Dodatkowo – ścieżki GPS (ukryte, dostępne tylko dla zainteresowanych)
wladcydrog.eu. Portal o nauce jazdy Nauka jazdy w Zamościu – portal. Kodeks drogowy, wzory dokumentów, pomoce do kursu nauki jazdy. Najnowsze informacje dla młodych kierowców i naszych kursantów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *