Jeremy Clarkson o...  

BMW M5

"Od zera do 60 mph zabiera mu tylko 5 sekund... i 17 galonów paliwa"

Ulubione Email

Jakie są zasady umieszczania moich jazd na YouTube?

Odwiedzin:
5379
Ocena:
 
Zagłosuj:
Pozytywnie - Negatywnie
Dodano do ulubionych:
0 Dodaj do ulubionych

Odpowiedź

Jeśli chcesz Twoje jazdy możemy opublikować w YouTube. Filmikami możesz dzielić się poprzez opis gg, opublikować w śledziuku, blogu, Facebook itp. Twoje filmy nie będą jednak ogólnie dostępne - chyba, że tego chcesz.


W przypadku publikacji na YouTube istnieją 3 sposoby dostępu do Twojego filmu:

  1. Film publiczny - każdy może oglądać. Pojawią się w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek (np google, bing) oraz w wynikach wyszukiwania YouTube. Film możesz umieszczać na własnej stronie, blogu, Facebook itd...
  2. Niepubliczny - Ty decydujesz komu pokażesz film - dostępny jest bowiem tylko i wyłącznie dla tych którym wyślesz link. Film nie pojawia się w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek (np google, bing) oraz w wynikach wyszukiwania YouTube. Film możesz umieszczać na własnej stronie, blogu, Facebook itd lub możemy Ci tą funkcję w dowolnym momencie wyłączyć (czytaj: Co to jest film niepubliczny?).
  3. Prywatny - dostęp tylko dla określonych użytkowników YouTube - ty określasz kogo zaprosisz. Film nie pojawia się w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek (np google, bing) oraz w wynikach wyszukiwania YouTube. Filmu nie  możesz umieszczać na własnej stronie, blogu, Facebook itd. (czytaj: Prywatne filmy wideo)

Najczęściej wybieracie opcję 2.

Czy możecie obejrzeć te filmy? Nie - nie my decydujemy o tym komu pokazujemy te filmy lecz osoby których jazdy zostały nagrane :)

 

Fragmenty filmów które są udostępnione na kanale YouTube zostały opublikowane i nagrane za wiedzą i zgodą kursantów.

Kategorie

Testy na komórkę

Google_Play_logo