Nawigacja dla kursanta? Nauka jazdy to nie kurs na prawko

Akademia Auto Świat w Zamościu rozpoczęła dostarczanie nawigacji dla swoich kursantów. To jedyna nauka jazdy w Zamościu oferująca każdemu kursantowi szereg cennych upominków.

Zgodnie z ofertą przedstawioną na stronie kursanci Akademii w Zamościu otrzymali właśnie nawigację NaviExpert o wartości 99 zł.

To nie wszystko co można uzyskać w cenie kursu. Dla absolwentów nauki jazdy czekają jeszcze apteczki pierwszej pomocy, a w wybranych pakietach szkolenia z doskonalenia techniki jazdy.

 

 

W nawigacje  wyposażone są również pojazdy szkoleniowe Akademii. Instruktorzy prowadzą jazdy szkoleniowe z włączonym urządzeniem.

  • NaviExpert skutecznie pozwoli ominąć korki  aby efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na naukę.
  • Doświadczeni instruktorzy Akademii Auto Świat nie tylko nauczą  Cię bezpiecznie jeździć ale wprowadzą  do nauki nowoczesne elementy technologii, bez której ciężko wyobrazić sobie współczesne korzystanie z samochodu.
  • Efektywne korzystanie z nawigacji to nie tylko ułatwienie, to również krytyczne podejście do wskazań urządzenia. Dzięki nam będziesz miał pewność swoich umiejętności.
  • W ramach szklenia praktycznego kursanci odbywają jedą godzinę jazdy z wykorzystaniem wskazań nawigacji. Jazda na nawigacji pomaga ćwiczyć podzielność uwagi.

Przeczytaj co otrzymujesz w ramach kursu nauki jazdy w Akademia Auto Świat w Zamościu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *