Przedstawiamy najczęściej popełniane przez Was błędy zarowno na egzminie na prawo jazdy jak i podczas samego kursu na prawo jazdy w Zamościu.

 

Jeśli masz problem z jakimś innym skrzyżowaniem lub sytuacją drogową - napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zajrzyj na naukajazdy-zamosc.pl

Email
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Wpisany przez Grzegorz Wójcik   

Czasem na egzaminie pokazanie świateł to za mało

Piszemy o najczęściej popełnianych błędach podczas egzaminu na prawo jazdy. Obok tych poważnych jak wymuszanie pierwszeństwa przejazdu, opuszczanie ruchu okrężnego bez włączonego prawego kierunkowskazu, brak reagowania na zmieniające się sytuacje w ruchu drogowym, brak samodzielności,  znajdują się te błache jak mogłoby się wydawać jak np np nieznajomość korzystania z dodatkowych urządzeń w pojeździe np. wycieraczek, ogrzewania tylnej szyby, nawiewu, klimatyzacji. Brak umiejętności  korzystania z nich może wpłynąć na wynik naszego egzaminu, bądź po prostu utrudnić czy wręcz uniemożliwić nam jazdę.

Ktoś może powiedzieć: Tego na egzaminie nie pytają! Zaraz, chwila - to chcesz mieć prawko czy być kierowcą?

 

 

Na filmie - uruchomiony przez kursantke  nawiew na przednią szybę pozwala pozbyć sie pary wodnej. Proste, ale czy idąc na egzamin każdy z Was potrafi podczas jazdy go uruchomić? :)

 

Pada deszcz? Nawet nie pytaj czy możesz włączyć wycieraczki. Włącz je samodzielnie!

 

 

 

 

Testy na komórkę

Google_Play_logo