Ranking zdawalności nauki jazdy w Zamościu za 2018 rok

Cabrio, Quattro, Dobra Szkoła? Która nauka jazdy w Zamościu najlepiej przygotowuje do egzaminów na prawo jazdy w WORD Zamość? Oto ranking zdawalności nauk jazdy w Zamościu za 2018 rok.

Ranking OSK Zamość 2018

Mamy poważne zmiany w rankingu zdawalności szkół nauki jazdy w Zamościu. W zestawieniu 5 najlepszych szkół nauki jazdy mocno straciła Dobra Szkoła oraz Cabrio. Nauka jazdy Quattro mimo tego, że reklamuje się ośrodkiem o „najwyższej zdawalności” nawet nie załapała się do pierwszej piątki.

nauka jazdy quattro zamość
Fake news! Nauka jazdy Quattro nie figuruje na pierwszym miejscu rankingów zdawalności praktyki na przestrzeni ostatnich pięciu lat. Nie występuje nawet w zestawieniu top 5 w ogóle.

W zestawieniu najlepszych szkół nauki jazdy w Zamościu znalazła się Nauka Jazdy Turbo. Jej właściciel  w wypowiedzi dla Kroniki Tygodnia przyznaje:

Powstaliśmy w marcu 2018 roku. Od początku cieszymy się dużym zaufaniem ludzi, którzy nas wybierają. Zawdzięczamy to naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Chcemy, aby świetna atmosfera i życzliwość jaka jest w szkole zachęcała do wyboru naszej oferty jeszcze więcej osób

Nauka jazdy Zamość – ranking 2018

Z testami na prawo jazdy najlepiej poradzili sobie kursanci nauki jazdy Pieczykolan.

Uważaj na „zdawalność”

Radzimy uważać na chwyty reklamowe szkół nauki jazdy chwalących się najwyższą zdawalnością. Przedstawione powyżej wyniki zdawalności dotyczą egzaminów praktycznych i teoretycznych (każda zdawalność liczona oddzielnie) na najpopularniejszą kategorię B prawa jazdy.

Jeśli interesuje Cię głównie zdawalność nauki jazdy musisz pamiętać, że wskaźnik ten bardzo łatwo zmanipulować:

  • nauki jazdy podają zdawalność średnią na wszyskie kategorie. Statystycznie wygląda to bardzo ładnie, musisz jednak wiedzieć, że średnią zdawalność ciągną w góre statatystyki zdawalności np kat. C, gdzie bez problemu wynosi ona nawer i powyżej 80 procent,
  • nauki jazdy podają zdawalność średnią z teorii i praktyki. Taki wsaźnik wprawdzie może wygląda imponująco na papierze, jednak kompletnie nic nie mówi o szkole nauki jazdy,
  • ośrodki szkolenia mogą chwalić się najwyższą zdawalnością, nie tłumacząc jakiej kategorii ta zdawalność dotyczy ani jakich egzaminów (teoria czy praktyka), nie wspominając już o okresie objętym badaniem takiej „zdawalności”,
  • nauki jazdy mogą chwalić się najwyższą zdawalność nie uzyskując jej w żadnej kategorii egzaminu na prawo jazdy ani w żadnym jego rodzaju.

O nieprawdziwych zdawalnościach nauk jazdy w Zamościu poczytaj: Żenujący ranking OSK w Zamościu

Ranking 2013-2018

Poniżej zestawienie wyników zdawalności top 5 zamojskich nauk jazdy w latach 2013-2018. W zestawieniu ujęto jedynie te nauki jazdy, które w przeciągu 5 ostatnich lat znajdowały się w zestawieniu najlepszych szkół nauki jazdy w Zamościu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *