Testy jak na WORD, innowacyjny podręcznik, skrzyżowania w Zamościu

Płytka i książka do kursu na prawo jazdy to w dzisiejszych czasach przeżytek. Zmiana sposobu szkolenia i egzaminowania spowodowała konieczność stosowania innych form nauczania. 

Pamiętaj, uczysz się przepisów o ruchu drogowym więc, aby w pełni zrozumieć wszystkie zasady powinieneś uczyć się na obrazach ożywionych, pełnych akcji i dynamiki.

Dlaczego skuteczniej uczyć się przepisów z e-kursu na komputerze lub tablecie niż korzystając jedynie z tradycyjnej książki?


Ilustracje w książce są nieruchome i nie mogą oddać realizmu sytuacji na drodze.

 

Innowacyjne materiały du kursu nauki jazdy z gwarancją zdania

Nowe testy on-line

Testy egzaminacyjne na ZdamyTo.pl to setki pytań, które możesz spotkać na egzaminie państwowym w Twoim mieście! Dzięki umowie o współpracy pomiędzy PWPW, a właścicielem ZdamyTo.pl od 7 stycznia 2014 r. na portalu Zdamyto możesz rozwiązywać testy i uczyć się odpowiedzi na pytania, które w zdecydowanej większości są zbieżne z oficjalną bazą pytań.

E-kurs na prawo jazdy

E-kurs ZdamyTo to multimedialny podręcznik, czyli najnowocześniejsze materiały do nauki teorii i skutecznego przygotowania się do egzaminu teoretycznego. Korzystając z E-kursu masz dostęp do kilkuset animacji sytuacji drogowych, setek filmów i zdjęć. Możesz także rozwiązywać ćwiczenia oraz kontrolować postępy w nauce.

Poznam trasę

Poznam trasę to ciekawa i unikalna w Polsce usługa, która daje Ci szczegółowy wgląd w skrzyżowania z tras egzaminacyjnych.
Dostęp do strefy egzaminacyjnej to:
1) szczegółowe rysunki skrzyżowań z oznakowaniem,
2) zdjęcia miejsc, które znasz z jazd szkoleniowych,
3) profesjonalne porady Instruktorów oraz komentarze Kursantów

Moja trasa egzaminacyjna

Aplikacja Moja trasa egzaminacyjna daje możliwości wyszukiwania dodanych przez innych użytkowników tras egzaminacyjnych. Wybierz WORD w którym będziesz zdawać egzamin i zobacz gdzie najczęściej jeżdżą egzaminowani. Dajemy Wam także możliwość zapoznania się z poradami instruktorów z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz popularnych pułapek czyhających w strefach egzaminowania.

Wszystko w ZdamyTo

Pakiet Wszystko w ZdamyTo to idealny zestaw do kat B. Razem taniej ! Płacisz raz jednocześnie sporo oszczędzając i masz pełny dostęp do wszystkich wymienionych wyżej usług i aplikacji.
W jednej cenie otrzymujesz:
– E-kurs Multimedialny Podręcznik
– Testy egzaminacyjne Zdamyto on-line
– dostęp do filmów, schematów i tras egzaminacyjnych, czyli usługi Poznam trasę i Moja Trasa egzaminacyjna

 

Jak za darmo sprawdzić e-kurs ZdamyTo?

 Jeśli jesteś zalogowany w ZdamyTo.coml na belce głównej klikasz E-KURS,
a następnie ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ

Jak korzystać z e-kursu: www.zdamyto.pl/b/zdamyto/73.

Jak za darmo sprawdzić testy on-line ZdamyTo?

 Za nim zakupisz dostęp do testów na wybrany okres czasu możesz zupełnie za darmo sprawdzić czy nasza aplikacja Ci się podoba. Jeśli jesteś zalogowany w ZdamyTo.pl na belce głównej klikasz EGZAMIN następnie NOWE TESTY KAT B, a jak znajdziesz sie na stronie z testami wybierasz przycisk ROZWIĄŻ TEST KAT B.
Jak skutecznie się uczyć opisaliśmy tutaj: www.zdamyto.pl/b/zdamyto/71
System skutecznej nauki, który opracowaliśmy pomógł już tysiącom Kursantów z całej Polski.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *