Egzamin na prawo jazdy ustalisz przez internet

WORD-y zaczynają szerzej korzystać z e-usług. Termin egzaminu na prawo jazdy można już ustalić bez wychodzenia z domu – przez internet.

Być może wkrótce i w Zamościu uruchhomiony zostanie system rejestracji on-line. WORD Rzeszów to kolejny po WORD Łódź ośrodek, który umożliwił rejestrację kandydatów na kierowców przez internet. 

17 lipca urochomiona została możliwość zapisu na egzamin bez wychodzenia z domu-przez internet. Taką możliwość daje nowy system informatyczny wprowadzony w  WORD.

Aby zarejestrować się do egzaminu, wystarczy wejść na stronę www.word.rzeszow.pl w zakładkę „zapisy online„. Znajduje się tam instrukcja, jak należy postępować, by dokonać rejestracji. Termin egzaminu zarezerwować termin egzaminu może każdy, kto ukończył szkolenie. Ze strony kursant zostanie przekierowany na specjalną platformę, gdzie może wybrać datę i godzinę egzaminu. Rezerwujący termin musi posiadać konto i po przesłaniu na rachunek WORD opłaty za egzamin otrzyma od WORD potwierdzenie terminu egzaminu.

Od 17 lipca za WORD usługi można także płacić kartą płatniczą. Elektroniczny system rejestracji jako pierwszy na Podkarpaciu wprowadził rzeszowski WORD. – Inni się przyglądają i analizują. Jak sprawdzi się u nas, to w innych ośrodkach też będzie wprowadzany – mówi dyretkor WORD Marek Ząbek.

 WORD Łódź: Na egzamin w WORD zapiszesz się przez internet.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *